O MNIE

Poznajmy się

V VILAR Interiors to studio projektowania wnętrz, które założyłam w 2019 roku. Własna pracownia to następstwo realizowania od 11 lat swojej pasji do projektowania wnętrz. 

W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na połączeniu dwóch aspektów - stylu i funkcjonalności. Projekty powstają w oparciu o upodobania, potrzeby oraz budżet klienta. Jest to niezwykle kreatywny proces, który w finalnym efekcie pozwala spełniać mi się jako architekt i uszczęśliwiać moich klientów.

Nasz dom to miejsce, w którym spędzamy większość naszego życia, dlatego zasługuje na wyjątkowy projekt. Wnętrze zgodne z potrzebami jego mieszkańców, pozwala im odnaleźć spokój i harmonię.

Stwórzmy razem wnętrze najlepsze dla Ciebie.

Oliwia Opalińska

Dlaczego warto wybrać VILAR?

  • jakość – stworzę dla Ciebie piękne, fotorealistyczne wizualizacje, które idealnie oddadzą klimat wnętrza, a obszerna dokumentacja techniczna pozwoli na osiągnięcie zamierzonego efektu i ułatwi wykonawcom pracę.
  • realizm – elementy użyte w projekcie dobierane są w oparciu o ustalony budżet. Modele 3d używane w wizualizacjach w większości idealnie odzwierciedlają produkt z listy zakupów.
  • zmiany – jeśli z jakiegoś powodu pierwsza koncepcja nie przypadnie Ci do gustu, każdy z pakietów projektowych obejmuje 3 tury poprawek wizualizacji. Zwykle klienci po pierwszej turze poprawek są już w pełni zadowoleni. Nie ma opcji żeby się nie udało.
  • dopasowanie – nie narzucam klientom moich wizji. Słucham, analizuję i projektuję DLA klientów. Wasze zadowolenie to moje zadowolenie! 🙂
  • indywidualizm – nie podzlecam projektów innym projektantom, każde wnętrze jest projektowane osobiście przeze mnie, zapewniam stały kontakt i wsparcie w przypadku pytań od wykonawców.
  • elastyczność – jeżeli potrzebujesz projektu jednego pokoju, układu funkcjonalnego, czy nawet jedynie krótkiej konsultacji.. nie ma problemu! Napisz do nas, lub zadzwoń, przygotuję indywidualną ofertę.
  • sprawdzeni wykonawcy – współpracuję ze sprawdzonymi ekipami, stolarzami, spawaczami i szklarzami, którzy oferują dogodne terminy i ceny usług. Kontakt do nich zdradzam tylko naszym klientom 😉
  • współpraca na miejscu lub online – posiadam spore doświadczenie w projektowaniu wnętrz online. W obecnych czasach nawet klienci będący na miejscu decydują się na taką formę, dzięki czemu zaoszczędzają sporo czasu. Projekt przebiega w normalnym trybie i taka współpraca absolutnie nie jest „gorsza” niż spotkania f2f. W przypadku dużych lub skomplikowanych inwestycji, możemy przyjechać do dowolnego miasta w Polsce na inwentaryzację oraz spotkanie, a dalej poprowadzić współpracę zdalnie.

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału o identyfikatorze 1.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.